Jak ćwiczyć interwały muzyczne? EarMaster 7 PRO

Jak ćwiczyć interwały muzyczne?

Artykuł sponsorowany - współpraca z marką audiofactory.pl

Czołem gitarowi maniacy! Witam wszystkich w kolejnym odcinku traktującym o programie EarMaster 7. W tym odcinku przerobimy sobie, a przynajmniej spróbujemy w jakimś stopniu przerobić moduł rozpoznawania interwałów. Według mnie jeden z najważniejszych modułów w programie EarMaster 7 PRO. Moduł ten znajdziemy w warsztatach ogólnych —-> Rozpoznawanie interwałów.

Jak czytamy w module dotyczącym rozpoznawania interwałów:

Dla początkujących pomocnym sposobem rozpoznawania interwałów jest wykorzystanie odniesień do znanych melodii. Oto kilka sugestii dla każdego interwału w tej lekcji: Sekunda mała: Amen; Sekunda wielka: Happy Birthday To You. Oczywiście każdy będzie miał swoje typy interwałów, które znajdują się w różnych utworach, ale powyżej wymienione utwory są tylko sugestiami.

Można utworzyć listę własnych odpowiedników melodycznych dla danych interwałów i przeczytać więcej o tym jak z nich korzystać na stronie: <—— Kliknij w link i zobacz jak to się robi.

Moje propozycje melodii do kojarzenia z danymi interwałami w utworach polskich i zagranicznych znajdziecie w wideo ——> INTERWAŁY ROZPOZNAWANIE POPRZEZ KOJARZENIE <————- Zapraszam do obejrzenia.

Obejrzyj wideo o tym Jak ćwiczyć interwały muzyczne z programem EarMaster 7 PRO. Prezentacja modułu rozpoznawania interwałów programu Earmaster 7 Professional, czyli jak kształcić słuch muzyczny z programem Earmaster 7 PRO.

Podobał Ci się materiał? Nie przegap następnych:

Shopping Cart