Poradnik gitarzysty

Poradnik gitarzysty – ODBIERZ PREZENT!

Zanim odbierzesz swój PREZENT chciałbym Cię prosić o kilka rzeczy.

1. Zasubskrybuj mój kanał

Pierwsza z nich, to zasubskrybowanie mojego kanału na Youtube. Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ pragnę rozwijać kanał dla stałej, jak największej grupy odbiorców. Subskrybując kanał i klikając dzwoneczek będziesz zawsze na bieżąco z materiałami, które wrzucam.

2. Zapisz się do grupy na Facebooku

Pomóż mi tworzyć społeczność. Nie od dziś wiadomo, że „w kupie siła”. Im nas będzie więcej, tym lepiej dla wszystkich. Na obecną chwilę każdy może dołączyć do grupy jeśli tylko jest w stanie w kulturalny i merytoryczny sposób podyskutować w grupie. Jeśli chcesz pochwalić się nagraniem lub spostrzeżeniami, lub gitarowymi odkryciami – także jesteś mile widziany/a.

3. Śledź mnie na portalach społecznościowych

Im większą społeczność zbiorę, tym większą daje mi to możliwości rozwoju. Tworzenie materiałów edukacyjnych, to żmudny proces wymagający środków i czasu. Im więcej osób doceni moją pracę, tym większa szansa, że znajdę osoby lub organizacje, które zechcą mnie wesprzeć lub w jakikolwiek inny sposób pomóc w tworzeniu portalu.

4. Zapisz się do newslettera

Youtube ucina zasięgi, w związku z czym możesz nie zawsze otrzymać informację o nowym filmiku. Subskrybując newsletter będziesz informowany/a o nowych video. Chciałbym także od czasu do czasu zapytać Cię o opinię, albo przesłać ciekawy darmowy materiał lub poinformować o ofercie oraz promocji na te płatne.

Odbierz Prezent

Poradnik Gitarzysty w PDF

Shopping Cart