Regulamin konkursu na kanale Gitarmaniak

  1. Organizatorem konkursu „Twój Pomysł na Kanał” jest portal Gitarmaniak. Kontakt z organizatorem możliwy jest poprzez email: portal@gitarmaniak.pl
  2. Konkurs trwa od 24.10.2023 do 01.10.2023. 01.10.2023 ogłoszeni zostaną zwycięzcy.
  3. W konkursie może brać udział każdy z dostępem do konta na Youtube, przy czym Youtube nie ponosi odpowiedzialności za konkurs i nie jest jego organizatorem.
  4. Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: Jaki według Ciebie powinien być kierunek rozwoju kanału Gitarmaniak? Ważna odpowiedź może być udzielona wyłącznie w formie komentarza pod filmem. Komentarz musi być zgodny z wytycznymi Youtube dla społeczności: https://www.youtube.com/intl/pl/howyoutubeworks/policies/community-guidelines/ – nieprzestrzeganie tych wytycznych oznaczać będzie dyskwalifikację.
  5. Dwie najciekawsze zdaniem organizatora odpowiedzi zostaną nagrodzone kubkiem z nadrukiem: Kubek na mocną kawę do ćwiczeń.
    Pierwsze miejsce kubek w kolorze złotym, drugie – biały.
  6. Ogłoszenie laureatów odbędzie się w formie komentarza organizatora w dniu 01.10.2023 do najciekawszych odpowiedzi.
  7. Dla potrzeb wysyłki nagród konieczne będzie podanie przez zwycięzców danych niezbędnych do wysyłki nagrody paczkomatem Inpost, takich jak e-mail, imię i nazwisko, numer telefonu. Więcej na temat przetwarzania danych przez portal Gitarmaniak przeczytasz w dziale: Polityka Prywatności.
  8. Wysyłka możliwa tylko paczkomatem Inpost i wyłącznie do odbiorcy na terenie Polski.
Shopping Cart