Regulamin sklepu

I. Informacje ogólne

 1.  Właścicielem sklepu internetowego gitarmaniak.pl jest firma Logicolor Multimedia z siedzibą w Kluczborku, NIP: 751-157-70-81.
 2.  Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są wyrażone w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
 3.  Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów znajdujących się w ofercie oraz do przeprowadzania i odwoływania różnego rodzaju promocji. Cena towaru, która obowiązuje klienta to cena widniejąca w chwili złożenia zamówienia.
 4.  Klient składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze sklepem internetowym. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku gdy podane przez Kupującego dane w formularzu zakupu są niepełne, błędne lub wzbudzają wątpliwości co do ich prawdziwości.
 5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok.
 6. Potwierdzenie zamówienia wywołuje skutek obowiązku zapłaty za zamówienie.
 7. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podane konto e-mail automatycznie generowany przez sklep list elektroniczny ze szczegółami zamówienia.
 8. Zamówienia na produkty cyfrowe oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są tylko poprzez formularz z koszykiem zakupów na stronie internetowej.
 9.  Akceptowalne formy płatności to płatność online za pośrednictwem Przelewy24.pl lub zwykły przelew bankowy. W przypadku zwykłego przelewu bankowego realizacja zamówienia następuje dopiero po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie.
 10.  Zamówione materiały dostarczane są drogą elektroniczną.
 11.  Ponieważ zwrot materiałów PDF jest fizycznie niemożliwy to nie przysługuje on klientowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym. Jeśli natomiast produkt nie spełniłby oczekiwań klient, a ten zgłosił to w ciągu 14 dni od zakupu, to możliwe jest porozumienie na mocy, którego zwrócimy pieniądze.
 12.  Klientowi przysługuje prawo rękojmi jeśli plik jest uszkodzony albo brakuje części treści, lub otrzyma e-booka innego niż zamawiał. W takim wypadku
 13.  W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a zwłaszcza Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. Nr 2014.827).
 14. Dokonując zakupów w sklepie internetowym klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych związanych z realizacją zamówienia. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w tym zakresie uniemożliwia zrealizowanie zamówienia klienta przez sklep internetowy. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych. Dane osobowe klienta, który wyraził wymaganą do realizacji zamówienia zgodę na ich przetwarzanie przetrzymywane są  w systemie sklepu przez okres utrzymywania na nim konta klienta. Dane przekazane w związku z zamówieniem przetwarzane są w celu realizacji zamówienia, wystawienia faktury i uwzględnienia jej w dokumentacji księgowej.
 15. Jeśli klient chce otrzymywać od nas jedynie niezapowiedziane wiadomości (newsletter) to musi wcześniej zasubskrybować newsletter oraz zgodnie z ustawą musi on wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie otrzymywania drogą elektroniczną informacji handlowej oraz w celach marketingowych. Przy zgodzie na wysłanie informacji handlowych oraz w celach marketingowych w naszej bazie zachowany zostanie jedynie email. Adres e-mail zostanie zachowany do czasu rezygnacji z subskrypcji. Rezygnacji będzie można dokonać w każdym momencie na żądanie klienta poprzez kliknięcie opcji rezygnacji w przesyłanej wiadomości, lub wysłanie nam informacji o rezygnacji na adres sklep[at]gitarmaniak.pl
 16.  Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 5, ust 1 Rozporządzenia RODO.  Zanim Powierzą nam Państwo jakiekolwiek dane osobowe prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności dostępną na stronie: Polityka Prywatności
 17. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Shopping Cart